Pembe Dünya

Değişik Yeni Lif Modelleri

Değişik Yeni Lif Modelleri

Çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmazları arasında olan Lif Modellerinden birkaç deişik lif modelleri sizlerle. Her genç kızın çeyizinde mutlaka el emeği göz nuru liflerden mutlaka bulunur. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok örneğin ve modelin yanı sıra yeni moda, trend olmuş örneklerde vardır. Eskiyle yeni örneklerin birleştirilmesi ile oluşan özgün modeller de mevcuttur.

   Lif modelleri çok fazla değişik çeşitliliğe sahiptir. Tek renk örülen modeller gibi birden fazla renkten oluşan lifler de mevcuttur. Aynı zamanda lifler tüylü ipliklerle de örülerek farklı bir lif modeli de ortaya çıkarılabilir. Son zamanlarda ise ebruli iplikler ile örülen liflerde moda olarak ortaya çıkmıştır.  Liflerimizi uzun ömürlü olması için Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipler ile örmek en doğrusudur. Ayrıca kaliteli iplikler örneği daha iyi belli eder. Bu sebeble ip seçerken kaliteli ve pamuklu olmasına dikkat etmeliyiz Lifleri şiş ile ve tığ ile örebiliriz. Çünkü tığ işi ile yapabileceğiniz örnek daha fazladır ve daha çabuk ilerlediği içinde daha sıklıkla tercih edilmektedir. Lifler küçük parçadan oluştuğu için örmesi oldukça basit ve keyiflidir.

    Lif örneklerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. 2017 lif modelleri de çok fazla çeşitlilik içermektedir. Renk renk ve model model birçok farklı lif örneği bulunmaktadır. Çok kolay örneklerin yanı sıra zahmetli modeller de yer alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ