Pembe Dünya

Eski Kotlardan Çanta Modelleri

Eski Kotlardan Çanta Modelleri

Eski Kotlardan Çanta Yapımı

Günümüzde projelerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Eskileri veya kullanılmayan eşya ve malzemeleri değerlendirmek ve hayat vermek için sizlerde hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Kadınlar kombinlerine oldukça önem verirler. Bunun içinde giydikleri kıyafetler kadar onlara eşlik eden çantaları da bir o kadar önemli bir parçadır. Farklı ve değişik çantaları seven bayanlar için eski kottan çanta yapımı fikri oldukça dikkat çekici olacaktır.

Eski kottan yapılan çantalar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Sizlerde kullanmadığınız boş da duran kotlarınız veya eski kotlarınızı kullanarak şık ve farklı tasarımlara imza atabilir ve kombinlerine renk ve farklılık katabilirsiniz.

Eski kotlarınızı dilediğiniz boyutta aynı genişlikte şeritler halinde kesiniz. Bir şerit altta bir şerit üstte kalacak şeklinde örgü gibi örünüz ve geçiriniz. Bunu çantayı hangi büyüklükte istiyorsanız o boyuta kadar devam ettirin ve yan taraflarına bir araya getirerek dikiniz. Üst kısmına fermuar veya düğme ekleyebilirsiniz. Kollarını isterseniz yine kot parçalarından yapabilir veya örgü ile tamamlayabilirsiniz.

Eski kotlardan yapmış olduğunuz çantaların daha şık ve gösterişli görünmesini istiyorsanız birkaç materyaller kullanarak renk katabilirsiniz. Pul, boncuk, inci, kurdele, düğme gibi materyal ve malzemeleri kullanarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eski kotlarınızı değerlendirmek için bu fikir oldukça doğru bir girişim olacaktır. Sizlerde hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak daha farklı ve şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Büyük çantalar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda mini çanta veya bavul çanta da yapabilirsiniz. Yapacağınız çantanın boyutunu kendi ihtiyaç ve zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sizlerde bu fikirden yararlanmak ve birçok farklı fikir ve modeli görmek isterseniz sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli seçerek malzemelerinizi hazırlayarak sizde kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ