Pembe Dünya

Popo Estetiğine Yeni Yaklaşım Spider Web Butt Lift

Yeni bir yıl demek, yeni kararlar, yeni çabalar demek. Pek çok kadının yeni yıl kararları içerisinde bedenini daha iyi bir şekle sokma fikrinin olduğunu da çok iyi biliyorum. Özellikle 2019 senesinde de kalçaların yine ön planda olduğunu düşünürsek, bu yazı kalçalar üstüne olsun.

Popo Estetiğine Yeni Yaklaşım Spider Web Butt Lift

Spider Web Butt Lift popo bölgesine yapılan bir işlem ama öncelikle kalçaların durumuna bir göz atalım.

Kalçalar estetik bir duruş için son derece önemli. Zaman içinde yağ ve kas dokunda meydana gelen azalma veya doğuştan poponun sönük olması ise, kalça estetiğini gündeme getiriyor.

En fazla uyguladığım estetik cerrahi prosedürleri arasında yer alan popo büyütme, BBL ya da diğer adıyla popo estetiği aynı zamanda Total Vücut Şekillendirme uygulaması içerisinde de ele aldığım bir operasyon. Sıklıkla hastanın bedeninden bölgesel yağları şekillendirerek toparlayıp, popo bölgesine yine kontür vererek transfer edilmesiyle yapılıyor.

Örümcek Ağı estetiği ise 2011 senesinden beri özellikle yüz bölgesine uyguladığım, lifting yani sıkılaştırma ve sarkan cildi toparlama uygulaması. Örümcek Ağı estetiğinin temelinde ipler var. Bu ipleri cilt altı dokusuna tıpkı örümcek ağına benzer şekilde yerleştiriyorum ve bu iplere vücut tepki veriyor. Hemen iplerin etrafına dokuyu iyileştirmek için kendi biyolojik ağını örüyor. Bu biyolojik ağ, belirgin bir sıkılaşma ve toparlanma sağlıyor. İpler 6 ay içinde eriyor ve bu ağ yaşamını devam ettiriyor.

Spider Web Butt Lift ise, yine aynı felsefe ile çalışan bir mekanizma. Popoya transfer edilen yağlara kalıcı yağ yuvaları oluşturuyor. Kısaca yağlar bu biyolojik ağın içinde yaşamaya devam ediyorlar. Spider Web Butt lift’in avantajlarını şu şekilde sıralayabilirim:

  • Kalıcı yağ yuvaları
  • Daha sıkı ve dik kalçalar
  • Daha güzel ve selülitsiz bir cilt
  • Sarkıklığı giderilmiş bir kalça

Eğer daha sıkı, daha kıvrımlı ve yuvarlak bir popo bölgesine sahip olmak istiyorsanız, kendi yağınızla yapılan popo estetiğini ve beraber kombinlediğim Spider Web Butt lifti düşünebilirsiniz.

Bedeninize ve ruhunuza iyi bakın!

Op. Dr. Bülent Cihantimur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ